Zakład Budżetowy Sp. z o. o zakończył inwestycję ,,Zagospodarowanie terenu przy Ośrodku Zdrowia". W ramach zadania zostały wykonane chodniki, parking, wydzielone miejsce dla postoju rowerów, zamontowano 5 ławek parkowych, 3 kosze na śmieci, nasadzono krzewy i drzewa oraz posiano trawę. Zadanie finansowane ze środków własnych w kwocie 100 tys. zł.
Zapraszamy do odwiedzenia nowo zagospodarowanego terenu przy Ośrodku Zdrowia – miejsca stworzonego z myślą o mieszkańcach i ich komforcie. Estetycznie zorganizowana przestrzeń sprzyja odpoczynkowi, spacerom oraz chwilom relaksu na świeżym powietrzu. To kolejny krok w kierunku tworzenia przyjaznego i funkcjonalnego otoczenia dla całej społeczności. Zachęcamy do korzystania z nowej przestrzeni!





















