Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Winnica informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na sierpień 2018 r. należy składać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. Wnioski przyjmowane będą w pokoju nr 12.

Spotkanie Wielkanocne Środowisk Trzeźwościowych

DSC 2733Od kilku lat w naszej gminie organizowane są wielkanocne spotkania środowisk trzeźwościowych. Organizatorem tych spotkań jest Wójt Gminy oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy. Tegoroczne spotkanie odbyło się w dniu 8 kwietnia.

Czytaj więcej...

Punkt Informacyjno - Konsultacyjny w Winnicy

Jeśli masz problem z którym sobie nie radzisz, jeśli w Twojej rodzinie występuje problem związany z nadużywaniem alkoholu przez któregoś z członków rodziny, jeśli nie radzisz sobie z emocjami lub czujesz, że problemy wychowawcze z dzieckiem przerastają Cię zgłoś się do Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego w Winnicy pl. Jana Pawła II 3 (w budynku parafialnym, wejście od strony podwórka pl. Jana Pawła II, pierwsze drzwi po lewej stronie).

W drugi i ostatni czwartek miesiąca w godz. od 15.30 do 18.30 - dyżur pełni psycholog,

w pierwsze trzy piątki miesiąca w godz. od 9.00 do 13.00 - dyżur pełni instruktor terapii uzależnień.

 

Bliższe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Winnicy - tel. 23 691 40 21.

Paczki od Zarządu Mleczarni w Winnicy

W dniu 19 grudnia 2016 r. Prezes Zarządu Zakładu Mleczarskiego w Winnicy Spółka z o.o przekazała 160 paczek świątecznych z produktami mlecznymi dla rodzin i osób, które znajdują się w trudnej sytuacji socjalno - życiowej. Paczki były przekazane dla potrzebujących za pośrednictwem pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy. W imieniu osób obdarowanych Wójt Gminy Winnica - Mariusz Kowalewski oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy - Wioletta Zawadzka przekazali podziękowania Pani Barbarze Rudnik oraz Zarządowi Zakładu Mleczarskiego w Winnicy za przekazany dar.

Czytaj więcej...

Bezpłatne konsultacje w Pułtusku

Pomoc żywnościowa w ramach Programu Operacyjnego PO PŻ

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy informuje, iż od dnia 10.08.2016 r. do 31.08.2016 r. można składać wnioski o pomoc żywnościową w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014‑2020 PO PŻ.

 

Skierowanie do otrzymania pomocy żywnościowej > pobierz

Oświadczenie osoby bezdomnej ubiegającej się o pomoc żywnościową > pobierz

Oświadczenie osoby ubiegającej się o pomoc żywnościową > pobierz

Wakacyjna wycieczka dzieci do ZOO

P7221852Wakacje to czas wypoczynku, wyjazdów oraz zwiedzania nowych miejsc. Jest to również czas, gdzie na dzieci i młodzież czyha więcej zagrożeń i pokus, które mogą mieć negatywne konsekwencje dla ich zdrowia i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Niech żyją wakacje - kolonie letnie w Rabka-Zdrój-Ponice

009

W dniach 27.06-06.07.2016r. grupa 27 osób, dzieci i młodzieży z terenu Gminy Winnica, wyjechała na kolonie do Rabki-Zdrój - Ponice. Podróżowaliśmy nocą, razem z grupą kolonistów z Podlasia, z miejscowości Orla. W trakcie podróży towarzyszyło nam 2 pilotów i 3 wychowawców. Do malowniczo usytuowanego Ośrodka Wczasowego „Marzena” dotarliśmy o godzinie 7 rano. Zostaliśmy serdecznie przywitani przez kierownika kolonii i kadrę instruktorską.

Czytaj więcej...

Wakacje bez alkoholu – radość bez ryzyka

Wakacje to czas relaksu i wypoczynku. Nie każdy jednak ma dobry pomysł na zabawę. Niestety, więcej wolnego czasu i mniej kontroli ze strony dorosłych, powodują, że młodzi ludzie częściej podejmują różnego rodzaju ryzykowne zachowania. Co roku śledzimy wycinki prasowe opisujące tragiczne wydarzenia związane m.in. ze spożywaniem alkoholu przez młodych ludzi – utonięcia, wypadki, konflikty z prawem, przykre sytuacje, których pewnie większość ludzi wolałaby uniknąć. Czy możemy coś zrobić by ograniczyć ryzyko i sprawić by czas radości nie zmieniał się w tragedię? Uważamy, że tak!

Poniżej znajdą Państwo Wakacyjną Polisę Trzeźwości, czyli katalog zasad dla rodziców, wychowawców, sprzedawców alkoholu i młodych ludzi, które mogą sprawić, iż czas wakacji będzie mijał bezpiecznie i kojarzył się jedynie pozytywnie. Jest to materiał, który można wydrukować i wykorzystywać w trakcie różnych działań. Mamy nadzieję, że okaże się przydatny w wielu miejscach.

 

Wakacyjna Polisa Trzeźwości > więcej

Żródło: http://www.parpa.pl

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica