ZAKAZ KĄPIELI !!!

W związku z trwającymi na basenie pracami, które mają na celu przygotowanie basenu do sezonu letniego 2019 obowiązuje całkowity zakaz przebywania na terenie basenu oraz kąpieli. Woda jest mocno chlorowana, przebywanie w wodzie zagraża zdrowiu i życiu. Ponadto przypominany, że basen jest monitorowany w sposób ciągły, a nagrania z kamer mogą być podstawą do wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do użytkowników, którzy nie zastosują się do zakazu.
 Wójt Gminy Winnica
/-/ Robert Wróblewski

Zaproszenie na szkolenie

Biuro Powiatowe ARiMR w Pułtusku z/s w Golądkowie zaprasza na szkolenie dotyczące:

• Portalu IRZplus - obsługa zgłoszeń zwierzęcych przez Internet
  • Zasad rejestracji Kół Gospodyń Wiejskich ( obsługa wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Kół Gospodyn Wiejskich; realizowanie przez ARiMR płatności w ramach pomocy finansowej dla kół gospodyn wiejskich)

Szkolenie odbędzie się w dniu 17-12-2018 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Winnica.

Kierownik BP ARiMR

w Pułtusku z/s w Golądkowie
Magdalena Krokwińska

Portal IRZplus zgłaszanie zdarzeń przez Internet
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła nowy Portal IRZplus.
Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

Portal IRZplus umożliwia:
 wgląd do danych siedziby stada,
 przegląd danych zwierząt znajdujących się w siedzibie stada,
 zgłaszanie zdarzeń zwierzęcych bez konieczności wychodzenia z domu i w dowolnym czasie,
 przegląd zgłoszonych zdarzeń,
 składanie zapotrzebowania na numery kolczyków dla bydła, owiec i kóz lub ich duplikatów,
 zamawianie duplikatów paszportów dla bydła,
 sprawdzanie złożonych przez siebie dyspozycji.

Więcej informacji uzyskasz:
 na stronie internetowej ARiMR: www.arimr.gov.pl zakładka IRZ
 w oddziałach regionalnych i biurach powiatowych ARiMR
 pod bezpłatnym numerem infolinii: 800-38-00-84
 wysyłając wiadomość:
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , gdy masz pytanie o dostęp do aplikacji lub funkcjonalność Portalu IRZplus,

Problemy dotyczące błędów działania Portalu IRZplus zgłosisz:
 wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
 dokładnie opisując problem i dołączając zrzut z ekranu swego komputera szybciej uzyskasz pomoc.

Portal IRZplus jest dostępny pod adresem:

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu w roku 2019 > pobierz