Gazetka

Informacja

Wójt Gminy Winnica informuje mieszkańców wsi: Domosław, Zbroszki, Rębkowo, Winnica, Golądkowo i Łachoń, że ankiety w sprawie określenia warunków przyłączenia sieci dystrybucji gazu ziemnego na ww. terenach zostały przekazane do Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. Oddział Zakład Gazowniczy Ciechanów ul. Mleczarska 17, 06-400 Ciechanów, skąd trafiły do Działu Rozwoju PSG przy ul. Równoległej 4A, 02-235 Warszawa.

Łącznie zostało zebranych 109 ankiet wnioskujących o przyłącze gazowe. Wójt Gminy jest w ciągłym kontakcie z przedstawicielami Polskiej Spółki Gazownictwa i na chwilę obecną uzyskał informację, że dokumentacja dotycząca naszej gminy czeka w kolejce do szczegółowego rozpatrzenia. Osoby analizujące ankiety o przyłącza gazowe, rozpatrują zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcie z całego Województwa Mazowieckiego, a nie jest to prosty proces, stąd też wydłużony czas odpowiedzi. Wójt Gminy został zapewniony, że wszyscy działamy we wspólnym interesie i Polska Spółka Gazownictwa postara się w ramach możliwości jak najszybciej i najkorzystniej rozpatrzeć dalszą gazyfikację naszej Gminy.