Wakacyjne remonty

Przedszkole

W trakcie wakacji szkolnych w „starej” części Przedszkola Samorządowego w Winnicy zostały wykonane niezbędne prace remontowe. W ramach robót wymieniono drzwi wejściowe, okna, dokonano renowacji ścian wewnętrznych oraz podłóg.

W chwili obecnej trwa wymiana starego i popękanego tarasu na którym zostanie wylana nowa posadzka i ułożone płytki. Zostaną wybudowane również schody zewnętrzne w miejsce starych i zniczczonych, prowadzące do nowego placu zabaw, którego realizacja zakończona zostanie we wrześniu tego roku. Część kosztów tych robót zostanie pokryta z dofinansowania na które Gmina uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Cała inwestycja przyczyni się jeszcze bardziej do poprawy warunków edukacji i rozwoju dzieci.