Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

NAUKA PŁYWANIA NA BASENIE W WINNICY

 

Wójt Gminy serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu gminy Winnica, które uczęszczają do szkół podstawowych, na bezpłatną naukę pływania. Zapisy są przyjmowane u ratowników do dnia 16.07.2018 r. (włącznie). Na zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz nr telefonu do rodziców bądź opiekuna prawnego. Organizatorem jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy LIDER WINNICA.

Rodzina 500+

Gdzie, jak i kiedy załatwić formalności:

Realizatorem zadań wynikających z ustawy z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowaniu dzieci / Program Rodzina 500+ / jest Gminny i Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy, ul. Pułtuska 25, tel. 23 691 40 21.

Czytaj więcej...

Przemoc, alkohol

Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się... > szczegóły

NOWE ŚWIADCZENIE RODZINNE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy informuje, że zgodnie z uchwaloną przez Sejm w dniu 24 lipca 2015 r. ustawą o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz niektórych innych ustaw wprowadzonej od 1 stycznia 2016 r. wydawane są druki wniosków na nowe świadczenia rodzicielskie, tzw. „kosiniakowe”.

Czytaj więcej...

Spotkanie Wigilijne osób starszych samotnych

 IMG 4143 1

W dniu 18.12.2015r., w Zespole Placówek Oświatowych w Winnicy odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane dla osób starszych,samotnych z terenu gminy Winnica. Gospodarzem spotkania był : Wójt Gminy Winnica- Mariusz Kowalewski oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy-Wioletta Zawadzka. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście; ks. proboszcz Zbigniew Paweł Maciejewski, ks. proboszcz Jarosław Bukowski, sekretarz gminy-Pani Jadwiga Pydynowska, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy- Pan Andrzej Zaręba. Na początku spotkania Wójt Gminy- Mariusz Kowalewski przywitał wszystkich przybyłych na spotkanie i złożył życzenia świąteczne. Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy przygotowali kolędy pod kierunkiem Pani Moniki Paszkowskiej.

Czytaj więcej...

Dzień 21 listopada – Dniem Pracownika Socjalnego

Dzień pracownika socjalnegoDzień ten jest wielkim świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Jest on okazją do krótkiej refleksji nad sensem i celem własnej pracy, nad tym co człowiek uczynił, zmienił, ulepszył w życiu swych podopiecznych, czy wszystkie działania były słuszne i wystarczające.

Czytaj więcej...

Punkt konsultacyjny

Jeśli masz problem z którym sobie nie radzisz, jeśli w Twojej rodzinie występuje problem związany z nadużywaniem alkoholu przez któregoś z członków rodziny, jeśli nie radzisz sobie z emocjami lub czujesz, że problemy wychowawcze z dzieckiem przerastają Cię zgłoś się do Punktu Konsultacyjnego w Winnicy ul. Strażacka 5 (organistówka za Kościołem).

Czytaj więcej...

Warsztaty edukacyjne dla rodziców

W dniach 26-27.08.2015 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy zorganizował warsztaty edukacyjne dla rodziców. Tematyka szkolenia dotyczyła zakresu gospodarowania budżetem domowym, edukacji finansowej oraz sposobów i możliwości oszczędzania. W ramach zajęć omówione zostało prawo konsumenta i bankowość elektroniczna.

Czytaj więcej...

Zmiany dotyczące świadczeń rodzinnych

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że wydawane są druki wniosków na świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy 2015-2016. Wnioski będziemy przyjmować począwszy od dnia 15 września 2015r w każdy poniedziałek, wtorek i środę od godz. 7.30 do 15.30.

Z uwagi na konieczność wprowadzania przyjętych wniosków do systemu komputerowego i opracowywania decyzji administracyjnych, w czwartki
i piątki będzie odbywała się praca wewnętrzna w ośrodku. W tych dniach wnioski nie będą przyjmowane.

Świadczenia Rodzinne dla osób, które złożą wnioski we wrześniu będą wypłacone w listopadzie. Osoby, które złożą wnioski w październiku otrzymają świadczenia w grudniu z wyrównaniem za listopad. Przypominamy również o konieczności dostarczenia zaświadczeń o kontynuowaniu nauki
w szkołach ponad gimnazjalnych do dnia 10 września 2015 r. > więcej

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica