Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wydłużył termin przyjmowania wniosków o pomoc suszową. Decyzją ministra rolnicy mogą składać wnioski o pomoc suszową do 16 listopada.
http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/pomoc-suszowa-nabor-wnioskow-do-16-listopada.html

Zapraszamy do korzystania z Gminnego Informatora SMS

Telefon komórkowy jest urządzeniem najczęściej i najpowszechniej używanym. Wiele nowych technologii jest dziś wprowadzanych właśnie do telefonu, co pokazuje, że wokół komórek toczy się znaczna część naszego życia.
Dlatego miło nam poinformować Państwa, iz uruchomiony jest Informator SMS dla Mieszkańców Gminy Winnica (GIS).

Chcemy, aby za jego pośrednictwem docierały do Państwa niezwłocznie najważniejsze informacje o tym, co dzieje się w naszej gminie, m.in. informacje o istotnych wydarzeniach, posiedzeniach Rady Gminy, imprezach kulturalnych, turniejach sportowych, konkursach, załamaniach pogody, awariach.

 

By otrzymywać wiadomości na własny telefon komórkowy wystarczy się zarejestrować, wysyłając wiadomość o następującej treści za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-------------------------------------------------------

„TAK, proszę o przesyłanie Informatora SMS na telefon komórkowy o numerze 000 000 000*. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr tel/adres email) Przez Urząd Gminy w Winnicy, reprezentowany przez Wójta Gminy Winnica, siedziba: 06-120 Winnica, w celu przekazywania informacji o istotnych wydarzeniach, posiedzeniach Rady Gminy, imprezach kulturalnych, turniejach sportowych, konkursach, załamaniach pogody, awariach.

Zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mojej osobie prawie dostępu do moich danych osobowych edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do przenoszenia danych, jestem poinformowany również o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO.

-------------------------------------------------------

 

Informator SMS dla mieszkańców naszej gminy jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji.

 

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica