Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wydłużył termin przyjmowania wniosków o pomoc suszową. Decyzją ministra rolnicy mogą składać wnioski o pomoc suszową do 16 listopada.

Zapraszamy do korzystania z Gminnego Informatora SMS

Telefon komórkowy jest urządzeniem najczęściej i najpowszechniej używanym. Wiele nowych technologii jest dziś wprowadzanych właśnie do telefonu, co pokazuje, że wokół komórek toczy się znaczna część naszego życia.
Dlatego miło nam poinformować Państwa, iz uruchomiony jest Informator SMS dla Mieszkańców Gminy Winnica (GIS).

Chcemy, aby za jego pośrednictwem docierały do Państwa niezwłocznie najważniejsze informacje o tym, co dzieje się w naszej gminie, m.in. informacje o istotnych wydarzeniach, posiedzeniach Rady Gminy, imprezach kulturalnych, turniejach sportowych, konkursach, załamaniach pogody, awariach.

By otrzymywać wiadomości na własny telefon komórkowy wystarczy się zarejestrować, wysyłając wiadomość o następującej treści za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-------------------------------------------------------

„TAK, proszę o przesyłanie Informatora SMS na telefon komórkowy o numerze 000 000 000*. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr tel/adres email) Przez Urząd Gminy w Winnicy, reprezentowany przez Wójta Gminy Winnica, siedziba: 06-120 Winnica, w celu przekazywania informacji o istotnych wydarzeniach, posiedzeniach Rady Gminy, imprezach kulturalnych, turniejach sportowych, konkursach, załamaniach pogody, awariach.

Zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mojej osobie prawie dostępu do moich danych osobowych edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, prawie wniesienia sprzeciwu oraz prawie do przenoszenia danych, jestem poinformowany również o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną RODO.

-------------------------------------------------------

Informator SMS dla mieszkańców naszej gminy jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji.