Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Kolejna Akcja ŁOŚ zakończona sukcesem!

Akcja "ŁOŚ"
6 kwietnia 2019 r. po raz drugi zebraliśmy się na skraju lasu w Rębkowie (gmina Winnica), aby społecznymi siłami zbierać śmieci. Mimo że akcja odbyła się już po drugi raz na dość podobnym terenie – działaliśmy w okolicach Rębkowa, Poniat, Skoroszek, Gnatów Szczerbaków i Gnatów Lewisk – znowu zebraliśmy nieprzeliczone tony śmieci (wrr!), starych, zalegających po lesie od wielu lat, i całkiem nowych – wyrzucanych bezmyślnie w miejscach odpoczynku i celowo, wbrew zdrowemu rozsądkowi wywożonych na dzikie wysypiska.
Za to odzew społeczności przerósł oczekiwania organizatorów! Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym - dzięki Wam nasz świat staje się odrobinę lepszy.
Rękawy do pracy zakasał osobiście wójt gminy Winnica Robert Wróblewski, który dał przykład entuzjastycznej postawy i niegasnących sił. Za pomoc w organizacji, wyposażenie nas w worki i odbiór śmieci dziękujemy Nadleśnictwu Pułtusk i leśniczemu z leśnictwa Pokrzywnica Panu Lechowi Stańczakowi. Wsparło nas Stowarzyszenie Lider Winnica, które pomogło organizacyjnie i gastronomicznie. Zapałem do pracy i pełną gotowością bojową wykazała się drużyna strażaków z OSP Rębkowo. Na wezwanie stawiły się dwa zastępy harcerzy z Winnicy pod przewodnictwem Moniki Zaręby, którzy nie ustawali w wytężonej pracy. Oprócz tego z odsieczą przybyło mnóstwo, mnóstwo osób, które przy wolnej sobocie podjęły się ciężkiej, brudnej roboty, nie tracąc przy tym ani na chwilę uśmiechu!
Ale niestety to nie oznacza, że problem śmieci zniknął – starocie wciąż zalegają w wielu, wielu miejscach, wciąż z bezmyślności i głupoty pojawiają się nowe. Ci, którzy sprzątali, ich rodziny i przyjaciele pewnie już nigdy nie zgubią nawet papierka po cukierku, ale co zrobić z tymi, którzy wciąż śmiecą? Jeśli znacie kogoś takiego lub spotkacie, powiedzcie, że to zupełnie bez sensu!
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!
- Komitet organizacyjny Akcji ŁOŚ

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

 

Transmisje Sesji Rady Gminy

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Prezentacja

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica 

Tablica

Tablica

Tablica