Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 7 stycznia 2019 r. w poniedziałki urząd jest czynny do godz. 17.30.

W związku z dostosowaniem statutów sołectw do zmienionej ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy Winnica, Zarządzeniem Nr 7/2019 z dnia 18 stycznia

2019 roku ogłosił konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Gminy zmieniającej statuty wszystkich sołectw > WIĘCEJ

Pasowanie na przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu w Winnicy

czołowe

20 listopada w Samorządowym Przedszkolu w Winnicy odbyła się uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Do grona społeczności przedszkolnej poprzez ślubowanie włączono 48 dzieci z 5 grup wiekowych. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci 3-4 letnie. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Występy podziwiali zaproszeni goście,rodzice, pracownicy przedszkola. Gratulacje, życzenia oraz słodkie prezenty dzieci otrzymały od: Dyrektor Z.P.O. Pan Andrzej Zaręba, Wójt Gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski oraz kierownik Z.P.O. Dorota Bieńkowska. Święto Przedszkola było wspaniałą okazją, żeby dzieci, pracownicy i rodzice podziękowali wójtowi Gminy Mariuszowi Kowalewskiemu za 5 lat owocnej współpracy na rzecz przedszkola.

Dzięki staraniom i ogromnemu zaangażowaniu pana Mariusz dobudowano nową część przedszkola, w której są sale dydaktyczne, pomieszczenia socjalne oraz sala konferencyjna bardzo potrzebna na uroczystości przedszkolne, wyremontowano salę dydaktyczną nr 6, zbudowano plac zabaw dla dzieci. W dowód wdzięczności z życzeniami wręczono wójtowi kwiaty, statuetkę z podziękowaniami oraz kolaż zdjęć z uroczystości przedszkolnych, na których gościł pan Mariusz.

Tablica