Spotkanie w sprawie budowy sieci gazowej

Wójt Gminy Winnica serdecznie zaprasza mieszkańców wsi Zbroszki, Golądkowo, Skarżyce, Łachoń, Domosław, Rębkowo oraz Kokoszka na spotkanie organizacyjne w sprawie budowy sieci gazowej, które odbędzie się w dniu 28.05.2019 r. (wtorek) o godzinie 18 w Urzędzie Gminy Winnica (sala narad). Na spotkaniu obecni będą: przedstawiciel Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. oraz Minister Środowiska Pan Henryk Kowalczyk.

Zaproszenie na warsztaty ze służbą mundurową

przystanek winnica logo smallStowarzyszenie na Rzecz Dzieci Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „PRZYSTANEK WINNICA” realizuje na terenie Gminy Winnica zadanie pt.: „ Cenię bezpieczeństwo od przedszkola do seniora” - projekt skierowany do mieszkańców Gminy Winnica i Powiatu Pułtuskiego. Zadanie finansowane ze środków samorządu województwa mazowieckiego w Warszawie.

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe 25 września (wtorek) o godz. 11.30 do budynku szkoły na warsztaty ze służbą mundurową o tematyce udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Na koniec prelekcji zostanie przeprowadzona ewakuacja z budynku szkoły, co pozwoli nabyć praktycznego doświadczenia i uświadomienia jak zachować się w takiej sytuacji. Spektakularny pokaz ćwiczebny na terenie szkoły w wykonaniu Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku oraz Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Pułtusku.

mazowsze logo

Tablica