Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 7 stycznia 2019 r. w poniedziałki urząd jest czynny do godz. 17.30.

W związku z dostosowaniem statutów sołectw do zmienionej ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, Wójt Gminy Winnica, Zarządzeniem Nr 7/2019 z dnia 18 stycznia

2019 roku ogłosił konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Gminy zmieniającej statuty wszystkich sołectw > WIĘCEJ

Zaproszenie na warsztaty ze służbą mundurową

przystanek winnica logo smallStowarzyszenie na Rzecz Dzieci Młodzieży i Ich Rodzin Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy „PRZYSTANEK WINNICA” realizuje na terenie Gminy Winnica zadanie pt.: „ Cenię bezpieczeństwo od przedszkola do seniora” - projekt skierowany do mieszkańców Gminy Winnica i Powiatu Pułtuskiego. Zadanie finansowane ze środków samorządu województwa mazowieckiego w Warszawie.

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe 25 września (wtorek) o godz. 11.30 do budynku szkoły na warsztaty ze służbą mundurową o tematyce udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Na koniec prelekcji zostanie przeprowadzona ewakuacja z budynku szkoły, co pozwoli nabyć praktycznego doświadczenia i uświadomienia jak zachować się w takiej sytuacji. Spektakularny pokaz ćwiczebny na terenie szkoły w wykonaniu Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku oraz Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Pułtusku.

mazowsze logo

Tablica