Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 7 stycznia 2019 r. w poniedziałki urząd jest czynny do godz. 17.30.

gabarytyWójt Gminy Winnica informuje, iż w dniach 7 i 8 maja 2019 r. na terenie gminy Winnica odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych > więcej

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Decyzją Pana Wójta – Roberta Wróblewskiego, Gmina Winnica będzie ubiegać się o dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Osoby zainteresowane wybudowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków na swojej posesji mogą zapisać się w tutejszym Urzędzie Gminy pokój nr 9. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26  kwietnia 2019r. Partycypacja w kosztach budowy mieszkańca wynosi około 3.000,00 zł plus koszt projektu. Pozostałą część kwoty Gmina pozyska ze środków zewnętrznych.

Podziękowanie

Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie składa podziękowania sponsorom za wsparcie przekazane szkole przy organizacji Wakacyjnego Festynu Rodzinnego.

Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali umożliwiła organizację naszego przedsięwzięcia.

Wyrażając swoją wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę życzymy wielu sukcesów
oraz powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Sponsorów:

„Polmlek” Pułtusk, Wójt Gminy Winnica, Zakład Mleczarski Winnica, P. Janina i Stefan Winniccy, „RED-POL” Janusz Redlin, Nasielski Ośrodek Kultury, Kartoflisko - Przedsiębiorstwo Handlowe Estkowski, Sawicki, ARTBIUR Nasielsk, P. Teresa Andryszczyk Winnica, „Zakątek Urody” P. Małgorzata Jasińska, Nasza Pierogarnia Pułtusk, Da Grasso Pułtusk, Bar&Pizza u Niedźwiadków, Piekarnia Popławy S.C, Księgarnia Baszta, ATUT - Natalia Czaplicka, „Krokiecik” Pułtusk, „Boferm” P. Marcin Bojdo, Sklep „Kubuś” Nasielsk, „Atena” Nasielsk, P. Anna Szmulkiewicz - Sklep Wielobranżowy Nasielsk.

Halina Smogorzewska

Tablica