Gazetka

woprWójt Gminy Winnica zaprasza na otwarcie basenu w Winnicy, które nastąpi dnia 23.06.2018 r. Basen będzie czynny od 23.06.2018 r. do 19.08.2018 r. codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 (także w święta oraz dni wolne od pracy). W roku 2018 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu kapielowego odkrytego w Winnicy w roku 2018 > pobierz

O S T R Z E Ż E N I E !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuję, że do dnia 22 czerwca 2018 r. (włącznie) basen w Winnicy jest niestrzeżony i wchodzenie do wody odbywa się na własną odpowiedzialność. Ze względu na przygotowywanie do użytkowania, woda w basenie ma wysokie stężenie chloru i korzystanie z kąpieli stanowi zagrożenie dla zdrowia.

W związku z powyższym obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na teren basenu !!!

Konkursy dożynkowe

Remont Ośrodka Zdrowia

Podpisanie umowy

W dniu 5 czerwca 2018 roku została podpisana umowa z firmą D&D Ostrzycki Dariusz z siedzibą w Warszawie na wykonanie zadania pn. „Wykonanie remontu ośrodka zdrowia w Winnicy”. Kwota realizacji inwestycji to 106 641,00 zł.

W ramach zadania wykonany zostanie: remont ścian i podłogi
w poczekalni, przebudowane zostaną schody wejściowe, wymienione zostaną drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, przeprowadzona zostanie częściowa modernizacja instalacji elektrycznej oraz instalacji centralnego ogrzewania oraz remont elewacji frontowej, ułożona zostanie opaska z kostki brukowej wzdłuż wschodniej części budynku. Wykonany zostanie również podjazd dla osób niepełnosprawnych z balustradami.

Termin zakończenia prac zgodnie z umową został ustalony na dzień
31 sierpnia 2018 roku.

Remont ośrodka zdrowia poprawi jego estetykę oraz znacznie usprawni komfort korzystania z usług opieki medycznej mieszkańcom gminy Winnica.