Gazetka

U W A G A !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 20 sierpnia 2018 r. basen odkryty w Winnicy jest nieczynny i obowiązuje całkowity zakaz kąpieli oraz przebywania na terenie basenu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Winnica informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na sierpień 2018 r. należy składać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. Wnioski przyjmowane będą w pokoju nr 12.

Dożynki Gminne 2018

XXXII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Winnica

Zawiadamiam, że na dzień 11 czerwca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy zostały zwołane obrady XXXII Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Winnica.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku obrad.

3. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy.

4. Interpelacje, wnioski i zapytania.

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Winnica.

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej Gminy Winnica na 2018 rok.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.

8. Podjęcie uchwały w sprawie zasięgnięcia opinii jednostek pomocniczych Gminy Winnica dotyczącej projektu uchwały w sprawie określenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży oraz w miejscu sprzedaży na terenie gminy Winnica.

9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty.

10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Winnica.

11. Przyjęcie apelu do centralnych organów administracji państwowej w sprawie podjęcia niezwłocznych działań na rynku gospodarowania odpadami.

12. Odpowiedzi na interpelacje, wnioski i zapytania.

13. Wolne wnioski.

14. Zamknięcie Sesji.