Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Decyzją Pana Wójta – Roberta Wróblewskiego, Gmina Winnica będzie ubiegać się o dofinansowanie do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Osoby zainteresowane wybudowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków na swojej posesji mogą zapisać się w tutejszym Urzędzie Gminy pokój nr 9. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26  kwietnia 2019r. Partycypacja w kosztach budowy mieszkańca wynosi około 3.000,00 zł plus koszt projektu. Pozostałą część kwoty Gmina pozyska ze środków zewnętrznych.

Gratulacje dla Wójta Gminy

Sesja

W dniu 29 maja 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy zostały zwołane obrady XXXI Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Winnica, podczas której Radni Rady Gminy podjęli jednogłośnie uchwałę w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Winnica absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok. W związku z tym Wójt Gminy otrzymał gratulacje z rąk Rady Gminy, Sołtysów oraz pracowników Urzędu Gminy w Winnicy.

Dziękując Pan Wójt podkreślił, że nie jest to zasługa jednej osoby, lecz również radnych, sołtysów, pracowników Urzędu Gminy oraz jednostek podległych i mieszkańców gminy.

Tablica