Gazetka

woprWójt Gminy Winnica zaprasza na otwarcie basenu w Winnicy, które nastąpi dnia 23.06.2018 r. Basen będzie czynny od 23.06.2018 r. do 19.08.2018 r. codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 (także w święta oraz dni wolne od pracy). W roku 2018 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu kapielowego odkrytego w Winnicy w roku 2018 > pobierz

O S T R Z E Ż E N I E !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuję, że do dnia 22 czerwca 2018 r. (włącznie) basen w Winnicy jest niestrzeżony i wchodzenie do wody odbywa się na własną odpowiedzialność. Ze względu na przygotowywanie do użytkowania, woda w basenie ma wysokie stężenie chloru i korzystanie z kąpieli stanowi zagrożenie dla zdrowia.

W związku z powyższym obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na teren basenu !!!

Konkursy dożynkowe

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu matematycznego

konkurs matematyczny

Dnia 28 marca odbył się turniej wiedzy „Matematyczne Potyczki”. W zmaganiach wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. B. Jańskiego w Winnicy, Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. I. Mościckiego oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Opiekę nad konkursem objął Wójt Gminy Winnica Pan Mariusz Kowalewski.

Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów:

Proboszcza Gminy Winnica - ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego

Pana Stefana Winnickiego - właściciela sklepu TOPAZ oraz JANWIN.

Pana Mariusza Kucharczyka - właściciela firmy EMPRA.

Wyniki turnieju wiedzy:

I miejsce w kategorii klas III gimnazjum zajęli : Adrian Fabisiewicz i Karolina Lisiecka i jest to najlepszy wynik wśród wszystkich gimnazjalistów, którzy przystąpili do turnieju.

I miejsce w kategorii klas II gimnazjum - Wiktoria Lusa.

I miejsce w kategorii klas 7 – Marcin Jeż ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

I miejsce w kategorii klas 6 - Sylwia Kowalska – Szkoła Podstawowa im, prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy – jest to najlepszy wynik wśród wszystkich uczniów obu szkół podstawowych, którzy przystąpili do turnieju wiedzy.

I miejsce w kategorii klas 5- Kamińska Julia- Szkoła Podstawowa im, prof. I. Mościckiego w Winnicy.

I miejsce w kategorii Klas 4 - Jeż Marcelina- Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

Konkurs plastyczny oraz na najciekawszą grę matematyczną zostały rozstrzygnięte indywidualnie dla każdej ze szkół.

Wyniki konkursu na plakat pt. "Matematyka jest wszędzie":

I miejsce: Gołębiewska Olga

II miejsce: Strauch Jessica Nadia i Krawczyk Kinga

III miejsce: Szajewski Franciszek

Wyniki konkursu na najciekawszą grę matematyczną:

I miejsce: Gizińska Maja

II miejsce: Lusa Maja

III miejsce Gołębiewska Olga.

Dzięki hojności sponsorów udało się nagrodzić nie tylko najlepszych uczniów, ale także obdarować drobnym upominkiem każdego ucznia, który wziął udział w konkursie. Mamy nadzieję, że upominki ufundowane przez naszych sponsorów zachęcą uczniów do rozwijania swoich zainteresowań matematycznych.