Gazetka

U W A G A !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 20 sierpnia 2018 r. basen odkryty w Winnicy jest nieczynny i obowiązuje całkowity zakaz kąpieli oraz przebywania na terenie basenu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Winnica informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na sierpień 2018 r. należy składać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. Wnioski przyjmowane będą w pokoju nr 12.

Dożynki Gminne 2018

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu matematycznego

konkurs matematyczny

Dnia 28 marca odbył się turniej wiedzy „Matematyczne Potyczki”. W zmaganiach wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum im. B. Jańskiego w Winnicy, Publicznej Szkoły Podstawowej im. prof. I. Mościckiego oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Opiekę nad konkursem objął Wójt Gminy Winnica Pan Mariusz Kowalewski.

Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów:

Proboszcza Gminy Winnica - ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego

Pana Stefana Winnickiego - właściciela sklepu TOPAZ oraz JANWIN.

Pana Mariusza Kucharczyka - właściciela firmy EMPRA.

Wyniki turnieju wiedzy:

I miejsce w kategorii klas III gimnazjum zajęli : Adrian Fabisiewicz i Karolina Lisiecka i jest to najlepszy wynik wśród wszystkich gimnazjalistów, którzy przystąpili do turnieju.

I miejsce w kategorii klas II gimnazjum - Wiktoria Lusa.

I miejsce w kategorii klas 7 – Marcin Jeż ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

I miejsce w kategorii klas 6 - Sylwia Kowalska – Szkoła Podstawowa im, prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy – jest to najlepszy wynik wśród wszystkich uczniów obu szkół podstawowych, którzy przystąpili do turnieju wiedzy.

I miejsce w kategorii klas 5- Kamińska Julia- Szkoła Podstawowa im, prof. I. Mościckiego w Winnicy.

I miejsce w kategorii Klas 4 - Jeż Marcelina- Szkoły Podstawowej im. ks. Kan. Jana Sieka w Błędostowie.

Konkurs plastyczny oraz na najciekawszą grę matematyczną zostały rozstrzygnięte indywidualnie dla każdej ze szkół.

Wyniki konkursu na plakat pt. "Matematyka jest wszędzie":

I miejsce: Gołębiewska Olga

II miejsce: Strauch Jessica Nadia i Krawczyk Kinga

III miejsce: Szajewski Franciszek

Wyniki konkursu na najciekawszą grę matematyczną:

I miejsce: Gizińska Maja

II miejsce: Lusa Maja

III miejsce Gołębiewska Olga.

Dzięki hojności sponsorów udało się nagrodzić nie tylko najlepszych uczniów, ale także obdarować drobnym upominkiem każdego ucznia, który wziął udział w konkursie. Mamy nadzieję, że upominki ufundowane przez naszych sponsorów zachęcą uczniów do rozwijania swoich zainteresowań matematycznych.