Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 7 stycznia 2019 r. w poniedziałki urząd jest czynny do godz. 17.30.

Wielki sukces Winniczanek!!!

 

1521 x 25 sztRok temu gościliśmy 10 zespołów a w tym roku w dniach 20-22.04 Lider Winnica organizował zmagania dla aż 14 ekip. Więcej już się nie da. Świadczy to o wysokim poziomie organizacyjnym sprzed roku. Wszystko zaczęło się dawno temu od przychylności Pana Wójta Mariusza Kowalewskiego oraz Dyrektora ZPO Pana Andrzeja Zaręby.

Później pojawili się Nasi Przyjaciele Sponsorzy i można było myśleć o sportowych zmaganiach. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy gdzie grano systemem każdy z każdym a następnie biorąc pod uwagę miejsce zajęte w grupie czekał zespoły jeszcze siódmy mecz o miejsce w turnieju.

 

Grupa A > pobierz

Grupa B > pobierz

 

Nasze zawodniczki zaczęły zmagania od piątkowego zwycięstwa 15:7 z Wyszkowem a następnie już po oficjalnym otwarciu turnieju pokonały równie pewnie, choć tez po zaciętym spotkaniu ekipę z Giżycka 13:9. Tak, więc sny mogły być „kolorowe”. W pierwszym sobotnim spotkaniu pokonujemy ekipę z Lublina 11: 8 i czekamy na mecz z silną ekipą Końskich 2005. Tu niestety gramy bardzo nieskutecznie i przegrywamy swoje pierwsze spotkanie 9:13. Troszkę osłodziło nam tą porażkę kolejne zwycięstwo w spotkaniu z Białymstokiem „50” 13:11. Na koniec dnia czekał nas bardzo ważny mecz z zespołem Zielonki 2005 i decydował on czy zagramy o medale czy o dalsze miejsca. W lidze ulegliśmy tej ekipie dziewięcioma bramkami i wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Nasze liderki „sprężyły” się zagrały bardzo dobre spotkanie (przeciwnik zresztą też) i kibice mieli, na co popatrzeć. Końcowy wynik to 16: 13 dla Winniczanek i już wiemy, że w niedzielę gramy przynajmniej o trzecie miejsce. Była mała nadzieja, że zagramy w finale, ale niepokonany zespół Końskich 2005 musiał przynajmniej zremisować lub przegrać z ekipą z Wyszkowa. Było to jednak mało prawdopodobne, lecz rano w niedzielę okazało się realne. Wyszków zremisował 10: 10 i Winnica miała zagrać w finale z ekipą z Radzymina, która nie straciła dotąd punktu. Niedzielny finał niestety zagraliśmy mało skoncentrowani, chyba przerosła nas stawka oraz pełna hala kibiców. Rzucaliśmy bardzo źle, do tego nie wykorzystywaliśmy karnych i ostatecznie ulegliśmy 4:9. Mimo naszego słabszego spotkania to i tak najniższa wygrana Radzymina. Jest to nasz ogromny sukces. Na początku turnieju liczyliśmy na 7-8 miejsce.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU

MIEJSCE ZESPÓŁ
I KPR ROKiS RADZYMIN
II

LUKS „LIDER” WINNICA

 

III

KMKS KRAŚNIK

 

IV

UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2005

 

V

UKS „50” BIAŁYSTOK

 

VI

ULKS „GROM” WIENIAWA

 

VII

 

UKS ZIELONKA 2005

 

VIII

 

UKS „SPRINT” ULAN MAJORAT

 

IX

UKS ZIELONKA 2006

 

X

MTS GIŻYCKO

 

XI

 

UKS „1” WYSZKÓW

 

XII

 

UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2006

 

XII

 

UKS „49” BIAŁYSTOK

 

XIV

 

MKS LUBLIN

 

 

Nasze podopieczne otrzymały wiele wyróżnień. Te z uśmiechem to najwyższa Ewelina Lisiecka. Wyróżnienie z zespołu otrzymała Karolina Królak, a do najlepszej „7” wybrana została Olkowska Wiktoria. Najlepszą bramkarką turnieju została Winniczanka Kowalska Sylwia. O zadowoleniu z organizacji turnieju szkoleniowców wszystkich ekip świadczy fakt, iż już zarezerwowali obecność w przyszłym roku. To cieszy i widać, że trud tak wielu osób się opłacił. Tak, więc do zobaczenia za rok.

 

Skład zespołu:

Olkowska Wiktoria, Stańczak Zuzia, Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia i Czyżewska Natalia.

Całe te zmagania nie byłyby możliwe gdyby nie pomoc Rodziców, Pani Marzeny Staniszewskiej oraz wielu Naszych Przyjaciół, do których od lat należą:

 1. PAN WÓJT GMINY WINNICA MARIUSZ KOWALEWSKI
 2. PAN ANDRZEJ ZARĘBA DYREKTOR ZPO W WINNICY
 3. MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI
 4. PAN ANDRZEJ GRABOWSKI – FIRMA POLMLEK
 5. PAŃSTWO MAŁGORZATA I KRZYSZTOF WALENDZIEWSCY – GRUPA WALKRYS
 6. PAN IRENEUSZ GÓRECKI - BANK SPÓŁDZIELCZY
 7. PAN STEFAN WINNICKI SKLEP TOPAZ W WINNICY
 8. PANI BARBARA RUDNIK – ZAKŁAD MLECZARSKI PRESIDENT WINNICA
 9. PAN KRZYSZTOF GIERCZAK – FIRMA GERPOL
 10. PAN PREZES GRZEGORZ GUTKOWSKI – WARSZAWSKO MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
 11. PAN SŁAWOMIR BIAŁCZAK – PIEKARNIA BIAŁCZAK
 12. PAN JAN KACZMARCZYK – FIRMA DROGI I MOSTY
 13. PAN SŁAWOMIR LENARCIK FIRMA MASARSKA LENARCIK
 14. MAREK CHODKOWSKI – HURTOWNIA LIMONKA
 15. PAN DARIUSZ DULIŃSKI - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO WARZYWNEGO DARIA W WINNICY
 16. GLAZ BUD MARIUSZ WEŁNA

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Transmisje Sesji Rady Gminy

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Prezentacja

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica