Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Prezentacja

Susza 2018

Fotowoltaika


Szanowni Mieszkańcy Gminy Winnica

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Dofinansowań na montaż Ogniw Fotowoltaicznych do produkcji prądu oraz Kolektów Słonecznych do podgrzewania wody. Działania te mają na celu poprawę stanu środowiska naturalnego oraz znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Do programu mogą przystąpić osoby fizyczne, gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorcy.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapisy w Sekretariacie Urzędu Gminy w Winnicy w dniach od 8 do 19 października 2018 roku.

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Więcej informacji u opiekuna programu pod numerem: 604 579 847

Wielki sukces Winniczanek!!!

 

1521 x 25 sztRok temu gościliśmy 10 zespołów a w tym roku w dniach 20-22.04 Lider Winnica organizował zmagania dla aż 14 ekip. Więcej już się nie da. Świadczy to o wysokim poziomie organizacyjnym sprzed roku. Wszystko zaczęło się dawno temu od przychylności Pana Wójta Mariusza Kowalewskiego oraz Dyrektora ZPO Pana Andrzeja Zaręby.

Później pojawili się Nasi Przyjaciele Sponsorzy i można było myśleć o sportowych zmaganiach. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy gdzie grano systemem każdy z każdym a następnie biorąc pod uwagę miejsce zajęte w grupie czekał zespoły jeszcze siódmy mecz o miejsce w turnieju.

 

Grupa A > pobierz

Grupa B > pobierz

 

Nasze zawodniczki zaczęły zmagania od piątkowego zwycięstwa 15:7 z Wyszkowem a następnie już po oficjalnym otwarciu turnieju pokonały równie pewnie, choć tez po zaciętym spotkaniu ekipę z Giżycka 13:9. Tak, więc sny mogły być „kolorowe”. W pierwszym sobotnim spotkaniu pokonujemy ekipę z Lublina 11: 8 i czekamy na mecz z silną ekipą Końskich 2005. Tu niestety gramy bardzo nieskutecznie i przegrywamy swoje pierwsze spotkanie 9:13. Troszkę osłodziło nam tą porażkę kolejne zwycięstwo w spotkaniu z Białymstokiem „50” 13:11. Na koniec dnia czekał nas bardzo ważny mecz z zespołem Zielonki 2005 i decydował on czy zagramy o medale czy o dalsze miejsca. W lidze ulegliśmy tej ekipie dziewięcioma bramkami i wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Nasze liderki „sprężyły” się zagrały bardzo dobre spotkanie (przeciwnik zresztą też) i kibice mieli, na co popatrzeć. Końcowy wynik to 16: 13 dla Winniczanek i już wiemy, że w niedzielę gramy przynajmniej o trzecie miejsce. Była mała nadzieja, że zagramy w finale, ale niepokonany zespół Końskich 2005 musiał przynajmniej zremisować lub przegrać z ekipą z Wyszkowa. Było to jednak mało prawdopodobne, lecz rano w niedzielę okazało się realne. Wyszków zremisował 10: 10 i Winnica miała zagrać w finale z ekipą z Radzymina, która nie straciła dotąd punktu. Niedzielny finał niestety zagraliśmy mało skoncentrowani, chyba przerosła nas stawka oraz pełna hala kibiców. Rzucaliśmy bardzo źle, do tego nie wykorzystywaliśmy karnych i ostatecznie ulegliśmy 4:9. Mimo naszego słabszego spotkania to i tak najniższa wygrana Radzymina. Jest to nasz ogromny sukces. Na początku turnieju liczyliśmy na 7-8 miejsce.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU

MIEJSCE ZESPÓŁ
I KPR ROKiS RADZYMIN
II

LUKS „LIDER” WINNICA

 

III

KMKS KRAŚNIK

 

IV

UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2005

 

V

UKS „50” BIAŁYSTOK

 

VI

ULKS „GROM” WIENIAWA

 

VII

 

UKS ZIELONKA 2005

 

VIII

 

UKS „SPRINT” ULAN MAJORAT

 

IX

UKS ZIELONKA 2006

 

X

MTS GIŻYCKO

 

XI

 

UKS „1” WYSZKÓW

 

XII

 

UKS „OLIMPIA” KOŃSKIE 2006

 

XII

 

UKS „49” BIAŁYSTOK

 

XIV

 

MKS LUBLIN

 

 

Nasze podopieczne otrzymały wiele wyróżnień. Te z uśmiechem to najwyższa Ewelina Lisiecka. Wyróżnienie z zespołu otrzymała Karolina Królak, a do najlepszej „7” wybrana została Olkowska Wiktoria. Najlepszą bramkarką turnieju została Winniczanka Kowalska Sylwia. O zadowoleniu z organizacji turnieju szkoleniowców wszystkich ekip świadczy fakt, iż już zarezerwowali obecność w przyszłym roku. To cieszy i widać, że trud tak wielu osób się opłacił. Tak, więc do zobaczenia za rok.

 

Skład zespołu:

Olkowska Wiktoria, Stańczak Zuzia, Królak Karolina, Pniewska Oliwia, Kowalska Sylwia, Lisiecka Ewelina, Gizińska Maja, Dłutowska Oliwia, Światkowska Klaudia i Czyżewska Natalia.

Całe te zmagania nie byłyby możliwe gdyby nie pomoc Rodziców, Pani Marzeny Staniszewskiej oraz wielu Naszych Przyjaciół, do których od lat należą:

 1. PAN WÓJT GMINY WINNICA MARIUSZ KOWALEWSKI
 2. PAN ANDRZEJ ZARĘBA DYREKTOR ZPO W WINNICY
 3. MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI
 4. PAN ANDRZEJ GRABOWSKI – FIRMA POLMLEK
 5. PAŃSTWO MAŁGORZATA I KRZYSZTOF WALENDZIEWSCY – GRUPA WALKRYS
 6. PAN IRENEUSZ GÓRECKI - BANK SPÓŁDZIELCZY
 7. PAN STEFAN WINNICKI SKLEP TOPAZ W WINNICY
 8. PANI BARBARA RUDNIK – ZAKŁAD MLECZARSKI PRESIDENT WINNICA
 9. PAN KRZYSZTOF GIERCZAK – FIRMA GERPOL
 10. PAN PREZES GRZEGORZ GUTKOWSKI – WARSZAWSKO MAZOWIECKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ
 11. PAN SŁAWOMIR BIAŁCZAK – PIEKARNIA BIAŁCZAK
 12. PAN JAN KACZMARCZYK – FIRMA DROGI I MOSTY
 13. PAN SŁAWOMIR LENARCIK FIRMA MASARSKA LENARCIK
 14. MAREK CHODKOWSKI – HURTOWNIA LIMONKA
 15. PAN DARIUSZ DULIŃSKI - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO WARZYWNEGO DARIA W WINNICY
 16. GLAZ BUD MARIUSZ WEŁNA

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica