Gazetka

U W A G A !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 20 sierpnia 2018 r. basen odkryty w Winnicy jest nieczynny i obowiązuje całkowity zakaz kąpieli oraz przebywania na terenie basenu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Winnica informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na sierpień 2018 r. należy składać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. Wnioski przyjmowane będą w pokoju nr 12.

Dożynki Gminne 2018

Warto pomagać! Zbiórka żywności

DSCN1918Pomaganie potrzebującym z pewnością oznacza czynienie dobra, które prędzej czy później do Nas wróci. Niewątpliwie to co robią uczniowie – wolontariusze z Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy - Publicznego Gimnazjum w ramach swoich działań należy określić czynieniem dobra na rzecz potrzebujących.

W okresie przedświątecznym wolontariusze wraz z opiekunami; Panią Bogumiłą Podlaską, Anną Strauch i Anną Kordulewską przeprowadzili zbiórkę żywności w zaprzyjaźnionym sklepie TOPAZ w Winnicy. Dzięki ofiarności mieszkańców gminy Winnica zebrano produkty żywnościowe t.j.: mąka, cukier, konserwy, słodycze, makaron. Żywność ta przewieziona została do Urzędu Gminy w Winnicy i za pośrednictwem pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy trafiła do 9 rodzin z naszej gminy. Warto pamiętać, że nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką,która buduje lepszy świat. W imieniu obdarowanych bardzo serdecznie dziękuję wolontariuszom oraz opiekunom za przeprowadzoną akcję i życzę dalszych udanych,wspólnych działań. Dziękuję również Panu Andrzejowi Zaręba- Dyrektorowi ZPO w Winnicy za współpracę i pomoc osobom potrzebującym.

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy