Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Prezentacja

Susza 2018

Fotowoltaika


Szanowni Mieszkańcy Gminy Winnica

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Dofinansowań na montaż Ogniw Fotowoltaicznych do produkcji prądu oraz Kolektów Słonecznych do podgrzewania wody. Działania te mają na celu poprawę stanu środowiska naturalnego oraz znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Do programu mogą przystąpić osoby fizyczne, gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorcy.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapisy w Sekretariacie Urzędu Gminy w Winnicy w dniach od 8 do 19 października 2018 roku.

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Więcej informacji u opiekuna programu pod numerem: 604 579 847

Warto pomagać! Zbiórka żywności

DSCN1918Pomaganie potrzebującym z pewnością oznacza czynienie dobra, które prędzej czy później do Nas wróci. Niewątpliwie to co robią uczniowie – wolontariusze z Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy - Publicznego Gimnazjum w ramach swoich działań należy określić czynieniem dobra na rzecz potrzebujących.

W okresie przedświątecznym wolontariusze wraz z opiekunami; Panią Bogumiłą Podlaską, Anną Strauch i Anną Kordulewską przeprowadzili zbiórkę żywności w zaprzyjaźnionym sklepie TOPAZ w Winnicy. Dzięki ofiarności mieszkańców gminy Winnica zebrano produkty żywnościowe t.j.: mąka, cukier, konserwy, słodycze, makaron. Żywność ta przewieziona została do Urzędu Gminy w Winnicy i za pośrednictwem pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy trafiła do 9 rodzin z naszej gminy. Warto pamiętać, że nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką,która buduje lepszy świat. W imieniu obdarowanych bardzo serdecznie dziękuję wolontariuszom oraz opiekunom za przeprowadzoną akcję i życzę dalszych udanych,wspólnych działań. Dziękuję również Panu Andrzejowi Zaręba- Dyrektorowi ZPO w Winnicy za współpracę i pomoc osobom potrzebującym.

 

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy

Wioletta Zawadzka

 

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica