Gazetka

Przypominamy, że od dnia 30 marca 2018 r. do dnia 6 czerwca 2018 r. do godz. 15.00 jest nabór na działanie 4.3 Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza, Poddziałanie 4.3.1 - Ograniczanie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej - Typ projektu - Ograniczenie "niskiej emisji", wymiana urządzeń grzewczych, nr RPMA.04.03.01-IP.01-14-078/18. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu pod adresem www.funduszedlamazowsza.eu

Osoby chętne do skorzystania z projektu prosimy o zapisywanie się w pokoju nr 9 Urzędu Gminy w Winnicy lub pod numerem tel. 23 691 40 28.

Regulamin konkursu > pobierz

Rajd rowerowy

Pogoń za lisem

Winnica Mistrzem Powiatu

Mistrzowie Powiatu

We wtorek 24.04.2018r. na terenie Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonał wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski w towarzystwie dyrektora ZPO w Winnicy pana Andrzeja Zaręby oraz wicedyrektor pani Anny Jacek-Walesiak.

Do zawodów stanęło 8 drużyn: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

Na dwóch boiskach drużyny rozegrały w sumie 16 meczy po 14 minut.

W grupie A znalazły się: SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

W grupie B były drużyny z: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP4 Pułtusk.

Po zaciętej walce o wyjście z grupy wyłoniły nam się następujące drużyny: SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Winnica, SP Zatory.

W półfinale spotkały się drużyny z SP4 Pułtusk oraz SP Winnica. W tym pojedynku drużyna z Winnicy wygrała 3:0. Drugi mecz to zmagania SP Niestępowa i SP Zator. W tym meczu okazało się lepsze Niestępowo wygrywając z Zatorami 3:1.

W grze o 3 miejsce wygrała drużyna z SP4 Pułtusk pokonując drużynę z Zator 7:0

W finale drużyna z Winnicy wygrała z drużyną z Niestępowa 3:0, torując sobie tym samym awans na Mistrzostwa Rejonu.

Kolejność końcowa: I miejsce SP Winnica, II miejsce SP Niestępowo, III miejsce SP 4 Pułtusk, IV miejsce SP Zatory.

Skład drużyny zwycięskiej:

Sebastian Rzemek, Bartosz Górecki - kapitan, Paweł Lubiak, Eryk Witkowski, Paweł Zadrożny, Sebastian Komendarski, Damian Robaczkowski, Gracjan Lachowski, Damian Wawrzeńczak, Marcin Ruszczyński, Mateusz Włodarczyk - bramkarz, Mateusz Szmidt – bramkarz, opiekun – Anita Piechocka-Wenda.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na rejonie!!!

Koordynator: Anita Piechocka-Wenda

Harmonogram poboru krwi