Susza 2018

Fotowoltaika

Szanowni Mieszkańcy Gminy Winnica

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Programie Dofinansowań na montaż Ogniw Fotowoltaicznych do produkcji prądu oraz Kolektów Słonecznych do podgrzewania wody. Działania te mają na celu poprawę stanu środowiska naturalnego oraz znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Do programu mogą przystąpić osoby fizyczne, gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorcy.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapisy w Sekretariacie Urzędu Gminy w Winnicy w dniach od 8 do 19 października 2018 roku.

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji u opiekuna programu pod numerem: 604 579 847

Winnica Mistrzem Powiatu

Mistrzowie Powiatu

We wtorek 24.04.2018r. na terenie Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonał wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski w towarzystwie dyrektora ZPO w Winnicy pana Andrzeja Zaręby oraz wicedyrektor pani Anny Jacek-Walesiak.

Do zawodów stanęło 8 drużyn: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

Na dwóch boiskach drużyny rozegrały w sumie 16 meczy po 14 minut.

W grupie A znalazły się: SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

W grupie B były drużyny z: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP4 Pułtusk.

Po zaciętej walce o wyjście z grupy wyłoniły nam się następujące drużyny: SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Winnica, SP Zatory.

W półfinale spotkały się drużyny z SP4 Pułtusk oraz SP Winnica. W tym pojedynku drużyna z Winnicy wygrała 3:0. Drugi mecz to zmagania SP Niestępowa i SP Zator. W tym meczu okazało się lepsze Niestępowo wygrywając z Zatorami 3:1.

W grze o 3 miejsce wygrała drużyna z SP4 Pułtusk pokonując drużynę z Zator 7:0

W finale drużyna z Winnicy wygrała z drużyną z Niestępowa 3:0, torując sobie tym samym awans na Mistrzostwa Rejonu.

Kolejność końcowa: I miejsce SP Winnica, II miejsce SP Niestępowo, III miejsce SP 4 Pułtusk, IV miejsce SP Zatory.

Skład drużyny zwycięskiej:

Sebastian Rzemek, Bartosz Górecki - kapitan, Paweł Lubiak, Eryk Witkowski, Paweł Zadrożny, Sebastian Komendarski, Damian Robaczkowski, Gracjan Lachowski, Damian Wawrzeńczak, Marcin Ruszczyński, Mateusz Włodarczyk - bramkarz, Mateusz Szmidt – bramkarz, opiekun – Anita Piechocka-Wenda.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na rejonie!!!

Koordynator: Anita Piechocka-Wenda