Gazetka

U W A G A !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 20 sierpnia 2018 r. basen odkryty w Winnicy jest nieczynny i obowiązuje całkowity zakaz kąpieli oraz przebywania na terenie basenu.

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Winnica informuje, że wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na sierpień 2018 r. należy składać w terminie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2018 r. do 31.07.2018 r. Wnioski przyjmowane będą w pokoju nr 12.

Dożynki Gminne 2018

Winnica Mistrzem Powiatu

Mistrzowie Powiatu

We wtorek 24.04.2018r. na terenie Zespołu Placówek Oświatowych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU PUŁTUSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

Uroczystego otwarcia Mistrzostw dokonał wójt gminy Winnica pan Mariusz Kowalewski w towarzystwie dyrektora ZPO w Winnicy pana Andrzeja Zaręby oraz wicedyrektor pani Anny Jacek-Walesiak.

Do zawodów stanęło 8 drużyn: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

Na dwóch boiskach drużyny rozegrały w sumie 16 meczy po 14 minut.

W grupie A znalazły się: SP Pniewo, SP Winnica, SP Zatory, SP 3 Pułtusk.

W grupie B były drużyny z: SP Świercze, SP Gzy, SP Niestępowo, SP4 Pułtusk.

Po zaciętej walce o wyjście z grupy wyłoniły nam się następujące drużyny: SP Niestępowo, SP 4 Pułtusk, SP Winnica, SP Zatory.

W półfinale spotkały się drużyny z SP4 Pułtusk oraz SP Winnica. W tym pojedynku drużyna z Winnicy wygrała 3:0. Drugi mecz to zmagania SP Niestępowa i SP Zator. W tym meczu okazało się lepsze Niestępowo wygrywając z Zatorami 3:1.

W grze o 3 miejsce wygrała drużyna z SP4 Pułtusk pokonując drużynę z Zator 7:0

W finale drużyna z Winnicy wygrała z drużyną z Niestępowa 3:0, torując sobie tym samym awans na Mistrzostwa Rejonu.

Kolejność końcowa: I miejsce SP Winnica, II miejsce SP Niestępowo, III miejsce SP 4 Pułtusk, IV miejsce SP Zatory.

Skład drużyny zwycięskiej:

Sebastian Rzemek, Bartosz Górecki - kapitan, Paweł Lubiak, Eryk Witkowski, Paweł Zadrożny, Sebastian Komendarski, Damian Robaczkowski, Gracjan Lachowski, Damian Wawrzeńczak, Marcin Ruszczyński, Mateusz Włodarczyk - bramkarz, Mateusz Szmidt – bramkarz, opiekun – Anita Piechocka-Wenda.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na rejonie!!!

Koordynator: Anita Piechocka-Wenda