Gazetka

woprWójt Gminy Winnica zaprasza na otwarcie basenu w Winnicy, które nastąpi dnia 23.06.2018 r. Basen będzie czynny od 23.06.2018 r. do 19.08.2018 r. codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 (także w święta oraz dni wolne od pracy). W roku 2018 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu kapielowego odkrytego w Winnicy w roku 2018 > pobierz

O S T R Z E Ż E N I E !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuję, że do dnia 22 czerwca 2018 r. (włącznie) basen w Winnicy jest niestrzeżony i wchodzenie do wody odbywa się na własną odpowiedzialność. Ze względu na przygotowywanie do użytkowania, woda w basenie ma wysokie stężenie chloru i korzystanie z kąpieli stanowi zagrożenie dla zdrowia.

W związku z powyższym obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na teren basenu !!!

Konkursy dożynkowe

Wójt Gminy Winnica zachęca do skorzystania z dofinansowania

Wójt Gminy Winnica informuje, że rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie dofinansowania do modernizacji kotłowni.

O dofinansowanie może ubiegać się każdy mieszkaniec Gminy Winnica. W miejscu wymiany kotła nie może być prowadzona zarejestrowana działalność gospodarcza. Warunkiem otrzymania dofinansowania na zakup nowego pieca jest pozbycie się starego źródła ogrzewania.

By otrzymać dofinansowanie do zakupu pieca centralnego ogrzewania poprzez modernizację kotłowni należy złożyć wniosek do 10 lutego 2018 r. w Urzędzie Gminy w Winnicy ul. Pułtuska 25.

Termin naboru wniosków może ulec skróceniu lub wydłużeniu, w zależności od otwarcia terminu naboru składania wniosku przez Gminę do WFOSiGW

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Winnicy w Referacie Inwestycji, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska

Osoby do kontaktu:

Marcin Krulak / Igor Nicewicz