Gazetka

woprWójt Gminy Winnica zaprasza na otwarcie basenu w Winnicy, które nastąpi dnia 23.06.2018 r. Basen będzie czynny od 23.06.2018 r. do 19.08.2018 r. codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 (także w święta oraz dni wolne od pracy). W roku 2018 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu kapielowego odkrytego w Winnicy w roku 2018 > pobierz

O S T R Z E Ż E N I E !!!

Urząd Gminy w Winnicy informuję, że do dnia 22 czerwca 2018 r. (włącznie) basen w Winnicy jest niestrzeżony i wchodzenie do wody odbywa się na własną odpowiedzialność. Ze względu na przygotowywanie do użytkowania, woda w basenie ma wysokie stężenie chloru i korzystanie z kąpieli stanowi zagrożenie dla zdrowia.

W związku z powyższym obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na teren basenu !!!

Konkursy dożynkowe

Ogłoszenie o naborze wniosków

Szanowni mieszkańcy Gminy Winnica, przed nami kolejny nabór wniosków do projektu pn.: „Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Winnica” w ramach programu „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

W ramach zadania wykonywane są prace związane z usuwaniem i unieszkodliwianiem azbestu tj. demontażem, załadunkiem, transportem oraz unieszkodliwieniem odpadów azbestowych. Dofinansowaniem nie są objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć. Nabór wniosków trwa do dnia 10.02.2018r. w sekretariacie Urzędu Gminy, ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica. Termin naboru wniosków może ulec skróceniu lub wydłużeniu, w zależności od otwarcia terminu naboru składania wniosku przez Gminę do WFOSiGW, realizacja przedmiotowego zadania uzależniona jest od kwoty dotacji przydzielonej przez WFOŚiGW.

Wszystkie informacje dotyczące projektu oraz wniosków można uzyskać w tut. Urzędzie.

Wójt Gminy

/-/ Mariusz Kowalewski

> Informacja o wyrobach zawierających azbest
> wniosek