Informujemy, że od dnia 4 grudnia 2017 r. nastąpiła zmiana godzin pracy Urzędu Gminy w Winnicy, zgodnie z Zarządzeniem Nr 63/2017 Wójta Gminy Winnica z dnia 27 listopada 2017 r.

Urząd jest czynny w dni robocze w następujących godzinach:

poniedziałek – od godz. 7.30 do godz. 16.30,
wtorek, środa, czwartek – od godz. 7.30 do godz. 15.30,
piątek – od godz. 7.30 do godz. 14.30.

XXVIII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Winnica

Zawiadamiam, że na dzień 22 listopada 2017 roku (środa) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy zostały zwołane obrady XXVIII Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Winnica.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy.
  4. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Przewodniczących stałych Komisji Rady Gminy.
  5. Interpelacje, wnioski i zapytania.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Winnica.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej Gminy Winnica na 2017 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego za udział w działaniach ratowniczych lub szkoleniach pożarniczych członków ochotniczej straży pożarnej.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na bezczynność Wójta Gminy.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Winnica z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2018 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie nadania Statutu Gminnej Biblioteki Publicznej w Winnicy.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie w ośmioletnią Publiczną Szkołę Podstawową im. ks. kan. Jana Sieka w Błędostowie.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Mościckiego wchodzącej w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy w ośmioletnią Publiczną Szkołę Podstawową im. Ignacego Mościckiego wchodzącą w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Winnica.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia wieloletniego Planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych na lata 2017 – 2020.
  17. Odpowiedzi na interpelacje, wnioski i zapytania.
  18. Wolne wnioski.
  19. Przyjęcie protokołu z obrad XXVII Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Winnica.
  20. Zamknięcie Sesji.

Przewodniczący Rady Gminy Winnica

mgr inż. Stanisław Guzel

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny od poniedziałku do piątku