Baza turystyczno-rekreacyjna w Winnicy

Baza rekreacyjno-sportowa w Winnicy

Komisja powołana przez Wójta gminy Winnica w dniu 27.10.2017r dokonała odbioru robót związanych z „Budową bazy turystyczno-rekreacyjnej w Winnicy”.

Przedmiotem prac była budowa placu zabaw dla dzieci na terenie Przedszkola Gminnego, oraz budowa siłowni plenerowej na terenie szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Inwestycja miała miejsce w wyniku otrzymania dofinansowania od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 90 129,00zł – całkowity koszt przedsięwzięcia 151 638,09zł.

Pomoc finansowa związana była z realizacją operacji w ramach pod działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem w zakresie :Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

Prace wykonała firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Górecki z Warszawy.

W odbiorze uczestniczyli : Wójt Gminy Pan Mariusz Kowalewski, ze strony wykonawcy Pan Dariusz Górecki i Pan Grzegorz Osowiecki.

Harmonogram poboru krwi