Warsztaty edukacyjne

W dniu 18.08.2017 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznejw Winnicy zorganizował warsztaty edukacyjne z zakresu wzmocnienia kompetencji gospodarowania budżetem domowym i prowadzenia gospodarstwa domowego dla mieszkańców gminy Winnica. Zajęcia zorganizowano we współpracy z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie. Spotkanie poprowadziła Pani Ewa Żórawska.

W ramach warsztatów omówione zostało prawo konsumenta (ustawa o prawach konsumenta), zasady racjonalnego pożyczania. Prowadząca przedstawiła ciekawe sposoby i możliwości oszczędzania, wprowadziła uczestniczki warsztatów w tematykę edukacji finansowej.

Zajęcia upłynęły w miłej i owocnej atmosferze. Na zakończenie Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej- Wioletta Zawadzka podziękowała prowadzącej warsztaty oraz uczestnikom spotkania .Dla wszystkich przygotowane zostały zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Podziękowania kierowane są do Wójta Gminy Winnica- Mariusza Kowalewskiego za finansowe wsparcie przedsięwzięcia. Dzięki dobrej współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Winnicy warsztaty odbyły się w nowo wyremontowanej sali konferencyjnej budynku OSP w Winnicy.

Dziękujemy Prezesowi OSP w Winnicy Panu Romanowi Warda za przychylność i okazaną pomoc w działaniach podejmowanych przez GOPS na rzecz społeczności lokalnej.

Harmonogram poboru krwi